Nogle oplysninger er oversat automatisk. Vis på det oprindelige sprog

Ferieboliger med bålplads i Lot-et-Garonne

Find og book unikke boliger med bålplads på Airbnb

De bedst bedømte lejeboliger med bålplads i Lot-et-Garonne

Gæsterne er enige: Disse boliger med bålplads har høje bedømmelser med hensyn til beliggenhed, renhed med mere.

%{current} / %{total}1 / 1
Bedste gæstefavorit
Bolig
4,92 ud af 5 i gennemsnitlig bedømmelse, 36 omtaler

Fredeligt landsted med indhegnet have og pool

Designet til lange dage udenfor og varme, afslappede aftener under åben himmel. Historiske stenmure omgiver oplyste haver og tilbyder private, fredelige omgivelser. To overdækkede spiseterrasser – en 80 m² stor Grand Terrace i skyggen af et sejl og en klassisk frokostterrasse med terrakottafliser. En 10 x 5 m pool med romersk udsmykning ligger i hjertet af haven. Indvendigt kombinerer synlige bjælker, tykke stenvægge og Smeg-apparater karakter med komfort. 2026 er vores 5. sommer på Airbnb, og priserne holdes fra 2025.

Gæstefavorit
Bolig
4,92 ud af 5 i gennemsnitlig bedømmelse, 116 omtaler

Privat spa uden overforliggende - -Sky House Agen- -

L'ensemble du logement, du spa, du sauna, du hammam, de la terrasse et la piscine n'est pas partagé avec d'autres personnes. Équipements utilisable toute l'année : Grand Spa Jacuzzi couvert T° réglable de 30° à 40°, hammam, sauna. Terrasse sans vis à vis. Piscine de 14 mètres avec cascade massante chauffée de début mai à fin octobre. L'eau du spa est changée entre chaque location pour une hygiène parfaite. Location strictement limitée à 2 adultes et 2 enfants (aucuns invités ne sont autorisés)

Superhost
Villa
4,87 ud af 5 i gennemsnitlig bedømmelse, 158 omtaler

Cikader og fugle synger til solnedgangen

Welcome to L'Ours et Son Petit Oiseau (The Bear and his Little Bird), set in 8 acres with views over a wild valley run with deer and sanglier. Cool off in the saltwater pool, relax in a hammock, unwind in the wood-fired hot tub, or get to know the many animals who also call this place home. Cicadas and birds sing to the setting sun, and there's not a human soul for miles. Fields and vineyards lead to the winding streets of medieval Issigeac, a boulangerie, a café and the perfect afternoon.

Gæstefavorit
Gæstehus
4,94 ud af 5 i gennemsnitlig bedømmelse, 250 omtaler

gæstehus mellem vinmarker og bakker

Vores bolig ligger på bakken i Marmande, 3 minutter i bil fra centrum og 2 minutter fra et supermarked. Meget rummelig parkering. Oase af fred beliggende i en vingårdsbygning fra det 19. århundrede i stueplan. Ved siden af ejerens bolig, er denne bolig meget uafhængig. Netflix, Canal+, meget hurtig fiber giver mulighed for fjernarbejde Overdækket terrasse, 2 soveværelser, komfortable senge 140, badeværelse, toilet, retro køkken med ovn Gratis naturområde, bordtennis, swimmingpool, dyr

Bedste gæstefavorit
Bondegårdsophold
4,99 ud af 5 i gennemsnitlig bedømmelse, 117 omtaler

Charmerende gîte i Périgord med privat spa

Renoveret stenlåge i 2 tilstødende hytter adskilt af en stor indendørs have. Det er en hyggelig hytte, som jeg tilbyder, ideel til at slappe af på landet på gården. Fredfyldt overdækket terrasse med privat jacuzzi til hver hytte (ikke tilladt for små børn) Ideel til 4 personer eller par Dejlig udsigt, meget rolig beliggenhed. Mange mulige aktiviteter: kano, ture i Gabares på Dordogne, slotte, landsbyer, huler, museer, restauranter, loppemarkeder ... osv.

Gæstefavorit
Bolig
4,95 ud af 5 i gennemsnitlig bedømmelse, 126 omtaler

Maison OrAzur: Spa jacuzzi - Terrasse - Udsigt

Forkæl dig selv med en uforglemmelig udflugt i vores charmerende gîte med privat overdækket spa, for et ophold i tegn på velvære og afkobling. Denne hyggelige bolig med udsigt over naturen er ideel til par, der søger ro og autenticitet, og inviterer dig til at sætte farten ned, trække vejret og nyde øjeblikket. Omgivet af grønne områder afslører huset sin karakter gennem den rå skønhed af sten og varmen af træ, i en atmosfære, der er både intim og varm.

Bedste gæstefavorit
Bolig
4,93 ud af 5 i gennemsnitlig bedømmelse, 14 omtaler

Tørreren i Dropt

Når du ligger på en bakke i hjertet af naturen, ved indgangen til Dordogne (4 km fra bastidebyen Eymet), vil du blive charmeret af denne fuldt udstyrede familiegîte til 6 personer (op til 8 efter behov) , en restaureret tobakslade fra 1922. En smuk privat swimmingpool, der er opvarmet fra maj til september, venter dig ude af syne med sine udstyrede afslapningsområder. Vores hus støder op til gîten. Oplev slotte, bastider og lokale markeder.

Gæstefavorit
Bondegårdsophold
4,97 ud af 5 i gennemsnitlig bedømmelse, 154 omtaler

Gite d'Edouard (Udendørs spa) 3*

Helt renoveret gîte, NYHED 2019 (SPA) Ny privat swimmingpool (juni 2018) på 9 m x 3,5 m, dybde 1,50 m. Hytten ligger i hjertet af Quercy, mellem Lot og Lot et Garonne, 40 minutter fra Cahors, 40 minutter fra Agen (Walibi), 30 minutter fra Moissac. Smuk bakket region i Quercy Blanc med sine turistattraktioner, gastronomi, markeder, vandrestier, musikalske aftener og gourmetmarkeder i sommersæsonen. En oase af fred, hvor livet er godt!

Superhost
Bolig
4,86 ud af 5 i gennemsnitlig bedømmelse, 28 omtaler

Hus på landet med spa 2 voksne + 3 børn

🌳Spassioning Nature, usædvanligt stenhus 1,5 time fra Bordeaux. halloween 🎃 udsmykning indtil 3. november ⚠️Højst 2 voksne og 3 børn. 💚En unik avre de paix Privat indendørs hænge🕸️net🫧 spa med udsigt over stuen, ideel til en romantisk smuttur eller en familieferie. ✨Nyd vores faciliteter: hængende møbler, fortryllende hytteseng, legeplads, dekorativ pejs og vandreture. 🌠Fred og helbredelse i hjertet af naturen.

Bedste gæstefavorit
Lade
5 ud af 5 i gennemsnitlig bedømmelse, 17 omtaler

Leje lade i Lot-et-Garonne. Maks. 8 senge

Jeg åbner dørene til mit hus og inviterer dig til at opdage alle skattene i denne region med sydvestlig ånd. Kom og del vores know-how og vores livsstil, som du ønsker det: - Golf - Vandreture eller cykling - Fiskeri og vandaktiviteter - Kulturarv - Gastronomi Denne lade, der blev bygget i 1893 og renoveret med lidenskab i 2015, vil tilbyde dig plads og ro. Et ideelt sted til at dele øjeblikke med familie eller venner.

Bedste gæstefavorit
Villa
4,97 ud af 5 i gennemsnitlig bedømmelse, 58 omtaler

Villa coteaux Agen med swimmingpool, rolig og hyggelig

🐐 Et ophold tættere på naturen 🌿 Ud over boligen har du adgang til vores lille familiepark, hvor vores søde kæledyr bor: kærlige minigeder og en sød kanin. De elsker kram og sightseeing. Unge og gamle vil kunne dele ægte øjeblikke af ømhed med dem. En uforglemmelig oplevelse på landet 🌞 Du kan også nyde det travle liv i det sydvestlige USA, dets fester, dens gastronomi, dens glæde af at leve og dens kultur.

Gæstefavorit
Bolig i Monségur
4,96 ud af 5 i gennemsnitlig bedømmelse, 212 omtaler

MONSEGUR 'BASTIDE' *Opvarmet pool*

Vores hus er en smuk stenbygning fra det 18. århundrede, der er totalrenoveret. Stille og rummeligt, med en stor grund med pool (opvarmet fra marts til november) - og en enestående udsigt over det omkringliggende landskab, det giver også øjeblikkelig adgang til centrum af landsbyen. Butikker, barer, restauranter, købmand, marked og endda biograf ligger et par minutters gang derfra.

Populære faciliteter i boliger med bålplads i Lot-et-Garonne

Destinationer, du kan udforske