Ferieboliger med bålplads i Lot-et-Garonne
Find og book unikke boliger med bålplads på Airbnb
De bedst bedømte lejeboliger med bålplads i Lot-et-Garonne
Gæsterne er enige: Disse boliger med bålplads har høje bedømmelser med hensyn til beliggenhed, renhed med mere.

Fredeligt landsted med indhegnet have og pool
Designet til lange dage udenfor og varme, afslappede aftener under åben himmel. Historiske stenmure omgiver oplyste haver og tilbyder private, fredelige omgivelser. To overdækkede spiseterrasser – en 80 m² stor Grand Terrace i skyggen af et sejl og en klassisk frokostterrasse med terrakottafliser. En 10 x 5 m pool med romersk udsmykning ligger i hjertet af haven. Indvendigt kombinerer synlige bjælker, tykke stenvægge og Smeg-apparater karakter med komfort. 2026 er vores 5. sommer på Airbnb, og priserne holdes fra 2025.

Privat spa uden overforliggende - -Sky House Agen- -
L'ensemble du logement, du spa, du sauna, du hammam, de la terrasse et la piscine n'est pas partagé avec d'autres personnes. Équipements utilisable toute l'année : Grand Spa Jacuzzi couvert T° réglable de 30° à 40°, hammam, sauna. Terrasse sans vis à vis. Piscine de 14 mètres avec cascade massante chauffée de début mai à fin octobre. L'eau du spa est changée entre chaque location pour une hygiène parfaite. Location strictement limitée à 2 adultes et 2 enfants (aucuns invités ne sont autorisés)

Cikader og fugle synger til solnedgangen
Welcome to L'Ours et Son Petit Oiseau (The Bear and his Little Bird), set in 8 acres with views over a wild valley run with deer and sanglier. Cool off in the saltwater pool, relax in a hammock, unwind in the wood-fired hot tub, or get to know the many animals who also call this place home. Cicadas and birds sing to the setting sun, and there's not a human soul for miles. Fields and vineyards lead to the winding streets of medieval Issigeac, a boulangerie, a café and the perfect afternoon.

gæstehus mellem vinmarker og bakker
Vores bolig ligger på bakken i Marmande, 3 minutter i bil fra centrum og 2 minutter fra et supermarked. Meget rummelig parkering. Oase af fred beliggende i en vingårdsbygning fra det 19. århundrede i stueplan. Ved siden af ejerens bolig, er denne bolig meget uafhængig. Netflix, Canal+, meget hurtig fiber giver mulighed for fjernarbejde Overdækket terrasse, 2 soveværelser, komfortable senge 140, badeværelse, toilet, retro køkken med ovn Gratis naturområde, bordtennis, swimmingpool, dyr

Charmerende gîte i Périgord med privat spa
Renoveret stenlåge i 2 tilstødende hytter adskilt af en stor indendørs have. Det er en hyggelig hytte, som jeg tilbyder, ideel til at slappe af på landet på gården. Fredfyldt overdækket terrasse med privat jacuzzi til hver hytte (ikke tilladt for små børn) Ideel til 4 personer eller par Dejlig udsigt, meget rolig beliggenhed. Mange mulige aktiviteter: kano, ture i Gabares på Dordogne, slotte, landsbyer, huler, museer, restauranter, loppemarkeder ... osv.

Maison OrAzur: Spa jacuzzi - Terrasse - Udsigt
Forkæl dig selv med en uforglemmelig udflugt i vores charmerende gîte med privat overdækket spa, for et ophold i tegn på velvære og afkobling. Denne hyggelige bolig med udsigt over naturen er ideel til par, der søger ro og autenticitet, og inviterer dig til at sætte farten ned, trække vejret og nyde øjeblikket. Omgivet af grønne områder afslører huset sin karakter gennem den rå skønhed af sten og varmen af træ, i en atmosfære, der er både intim og varm.

Tørreren i Dropt
Når du ligger på en bakke i hjertet af naturen, ved indgangen til Dordogne (4 km fra bastidebyen Eymet), vil du blive charmeret af denne fuldt udstyrede familiegîte til 6 personer (op til 8 efter behov) , en restaureret tobakslade fra 1922. En smuk privat swimmingpool, der er opvarmet fra maj til september, venter dig ude af syne med sine udstyrede afslapningsområder. Vores hus støder op til gîten. Oplev slotte, bastider og lokale markeder.

Gite d'Edouard (Udendørs spa) 3*
Helt renoveret gîte, NYHED 2019 (SPA) Ny privat swimmingpool (juni 2018) på 9 m x 3,5 m, dybde 1,50 m. Hytten ligger i hjertet af Quercy, mellem Lot og Lot et Garonne, 40 minutter fra Cahors, 40 minutter fra Agen (Walibi), 30 minutter fra Moissac. Smuk bakket region i Quercy Blanc med sine turistattraktioner, gastronomi, markeder, vandrestier, musikalske aftener og gourmetmarkeder i sommersæsonen. En oase af fred, hvor livet er godt!

Hus på landet med spa 2 voksne + 3 børn
🌳Spassioning Nature, usædvanligt stenhus 1,5 time fra Bordeaux. halloween 🎃 udsmykning indtil 3. november ⚠️Højst 2 voksne og 3 børn. 💚En unik avre de paix Privat indendørs hænge🕸️net🫧 spa med udsigt over stuen, ideel til en romantisk smuttur eller en familieferie. ✨Nyd vores faciliteter: hængende møbler, fortryllende hytteseng, legeplads, dekorativ pejs og vandreture. 🌠Fred og helbredelse i hjertet af naturen.

Leje lade i Lot-et-Garonne. Maks. 8 senge
Jeg åbner dørene til mit hus og inviterer dig til at opdage alle skattene i denne region med sydvestlig ånd. Kom og del vores know-how og vores livsstil, som du ønsker det: - Golf - Vandreture eller cykling - Fiskeri og vandaktiviteter - Kulturarv - Gastronomi Denne lade, der blev bygget i 1893 og renoveret med lidenskab i 2015, vil tilbyde dig plads og ro. Et ideelt sted til at dele øjeblikke med familie eller venner.

Villa coteaux Agen med swimmingpool, rolig og hyggelig
🐐 Et ophold tættere på naturen 🌿 Ud over boligen har du adgang til vores lille familiepark, hvor vores søde kæledyr bor: kærlige minigeder og en sød kanin. De elsker kram og sightseeing. Unge og gamle vil kunne dele ægte øjeblikke af ømhed med dem. En uforglemmelig oplevelse på landet 🌞 Du kan også nyde det travle liv i det sydvestlige USA, dets fester, dens gastronomi, dens glæde af at leve og dens kultur.

MONSEGUR 'BASTIDE' *Opvarmet pool*
Vores hus er en smuk stenbygning fra det 18. århundrede, der er totalrenoveret. Stille og rummeligt, med en stor grund med pool (opvarmet fra marts til november) - og en enestående udsigt over det omkringliggende landskab, det giver også øjeblikkelig adgang til centrum af landsbyen. Butikker, barer, restauranter, købmand, marked og endda biograf ligger et par minutters gang derfra.
Populære faciliteter i boliger med bålplads i Lot-et-Garonne
Huse med bålplads

Gîte Le Bon Sens, 2 soveværelser og adgang til swimmingpool

Gîte du Pinié

Rolig og med swimmingpool nær Agen

Bukolisk landsted, swimmingpool

Hus i Eymet

Luksus: "La Chartreuse du Domaine de Roquefalcou"

Energineutralt træhus

Charmende privat hus 4 * med jacuzzi, have
Lejligheder med bålplads

Gite 1080 Bergerac

Lejlighed

Le Rouergue

Naturhytte

Gîte Muscadelle

Charmerende 2-værelses lejlighed ved kanalen
Andre ferieboliger med bålplads

Enkeltstående villa med swimmingpool ved siden af Lot

Stilfuld villa med fantastisk udsigt og privat pool

Charmerende bolig med swimmingpool i hjertet af landsbyen

Clos du Palens Agen - Kun venner, kun lykke

Le Causse i Quercy

Gîte 4* "Les Buis de Laborie"

Smuk villa med swimmingpool - Roquecor

"LA DOUBLE CROCHE" Charmerende hus med park
Destinationer, du kan udforske
- Slotte til leje Lot-et-Garonne
- Bondegårdsophold til leje Lot-et-Garonne
- Lejemål med kajak Lot-et-Garonne
- Huse til leje Lot-et-Garonne
- Chaleter til leje Lot-et-Garonne
- Feriehuse til leje Lot-et-Garonne
- Både med adgang til stranden til leje Lot-et-Garonne
- Lejemål med morgenmad Lot-et-Garonne
- Minihuse til leje Lot-et-Garonne
- Familievenlige lejeboliger Lot-et-Garonne
- Lejeboliger med pool Lot-et-Garonne
- Kæledyrsvenlige lejeboliger Lot-et-Garonne
- Villaer til leje Lot-et-Garonne
- Private suiter til leje Lot-et-Garonne
- Lejeboliger med sauna Lot-et-Garonne
- Lejemål med pejs Lot-et-Garonne
- Fitnessvenlige lejemål Lot-et-Garonne
- Bed and breakfasts Lot-et-Garonne
- Hytter til leje Lot-et-Garonne
- Lejemål med vaskemaskine og tørretumbler Lot-et-Garonne
- Lader til leje Lot-et-Garonne
- Rygervenlige sovesale til leje Lot-et-Garonne
- Lejemål med hjemmebiograf Lot-et-Garonne
- Gæstehuse til leje Lot-et-Garonne
- Trætopshuse til leje Lot-et-Garonne
- Lejligheder til leje Lot-et-Garonne
- Jurter med boblebad til leje Lot-et-Garonne
- Hotelværelser Lot-et-Garonne
- Naturhytter til leje Lot-et-Garonne
- Ferielejligheder til leje Lot-et-Garonne
- Lejemål med udendørs siddepladser Lot-et-Garonne
- Lejemål med terrasse eller gårdhave Lot-et-Garonne
- Lejemål med oplader til elbiler Lot-et-Garonne
- Telte til leje Lot-et-Garonne
- Byhuse til leje Lot-et-Garonne
- Lejemål med adgang til en sø Lot-et-Garonne
- Lejemål med bålplads Nouvelle-Aquitaine
- Lejemål med bålplads Frankrig
- nationalparken Landes De Gascogne
- Château d'Yquem
- Château Filhot
- Château de Monbazillac
- Château Suduiraut
- Château de Cayx
- Château du Haut-Pezaud
- Château de Myrat
- Château Lafaurie-Peyraguey
- Château Doisy-Dubroca
- Château de Rayne-Vigneau
- Château Doisy Daëne
- Domaine Du Haut Pécharmant
- Domaine de la Higuère , Vignobles Esquiro
- Château Rieussec
- Château La Tour Blanche
- Château Pécharmant Corbiac
- Château Clos Haut-Peyraguey