Gå videre til indhold
Bedroom 1Bedroom 2
Gem dette opslag.
Privat værelse i hus

Close to Westfield Helensvale & tram to Uni & Hosp

Andrea Brugerprofil
Andrea

Close to Westfield Helensvale & tram to Uni & Hosp

Privat værelse i hus
2 gæster2 soveværelser2 senge1,5 private bade
2 gæster
2 soveværelser
2 senge
1,5 private bade
Morgenmad
Det er et af få boliger i dette område, der har denne funktion.
Skinnende ren
3 nylige gæster har sagt, at denne bolig var skinnende ren.

We live in a quiet home in a quiet area.
Bus stop around the corner and walking distance to tram station at Westfield Helensvale

Faciliteter

Trådløst internet
Gratis parkering på stedet
Køkken
Morgenmad
Arbejdsplads med plads til bærbar computer
Bøjler

Overnatningsarrangementer

Soveværelse 1
1 enkeltseng
Soveværelse 2
1 enkeltseng

Husregler

Ikke sikker eller passende for børn (0-12) og kæledyr
Ingen rygning, fester eller arrangementer
Indtjekning kan foregå når som helst efter 12:00 og udtjekning inden 10:00

Ledighed

8 omtaler

Nøjagtighed
Kommunikation
Renhed
Beliggenhed
Indtjekning
Værdi
Bob Brugerprofil
Bob
december 2018
I had good time was good had dog was friendly and they was nice people.
Christopher Brugerprofil
Christopher
november 2018
Andrea is a lovely person and even offered me some of her dinner! Great place place to stay and represents great value for money.
Lirong Brugerprofil
Lirong
oktober 2018
Andrea is a very organized host, , welcoming and helpful as well. She respected my privacy and provided pretty much all i needed. She and her hubby gave me many tips which added value to my trip. Thank you , it's been delightful meeting you guys!!
Alex Brugerprofil
Alex
september 2018
Andrea is a nice lady who is busy all the time. You can have light breakfast in her place. The house is pretty and quiet, but it is a little bit far from central.
Cassidy-Rae Brugerprofil
Cassidy-Rae
september 2018
Andrea is a very lovely and busy woman but still makes the time to help you out in some way she can. I found the bed to very comfortable and always slept great! Some bread to make toast in the morning was really nice and a good shower after a days hard work or if your exploring. …
Sayuki Brugerprofil
Sayuki
september 2018
She invited me to BBQ. She is nice and kind on me. The dog, Princess is lovely. I'll recommend you to stay
Warri Brugerprofil
Warri
juli 2018
A small, not so comfy bed in a small room with people who leave you be, help where needed, have not a particularly eco vibe and a love for mainstream TV and a jumping castle hire business

Med Andrea som vært

Medlem siden juni 2018
Andrea Brugerprofil
8 omtaler
Svarprocent: 100%
Svartid: inden for en time
Kommuniker altid via AirbnbFor at beskytte din betaling skal du aldrig overføre penge eller kommunikere uden for Airbnb's hjemmesiden eller app.

Nabolaget