Gå videre til indhold
Privat værelse i hus

My house is your house.

My house is your house.

2 gæster
1 soveværelse
2 senge
1 badeværelse
2 gæster
1 soveværelse
2 senge
1 badeværelse

Tryk på pil ned for at aktivere kalenderen og vælge en dato. Tryk på tasten med spørgsmålstegnet for at få vist tastaturgenvejene til at ændre datoer.

Indtjekning

Tryk på pil ned for at aktivere kalenderen og vælge en dato. Tryk på tasten med spørgsmålstegnet for at få vist tastaturgenvejene til at ændre datoer.

Udtjekning
Beløbet trækkes ikke endnu

Train station at 300mt from my house. Easy to go to Venice and others places by train, very good train connection.
My town is a small one, relaxed, cute, full equipped.
As I travelled around the world as backpacker, I love local experience, local people, simple stuff, local chat. I restructured a house from my grandma and now I'm sharing all the best I can offering.
I'll be happy to show you neighbours places of my town too: mountains, lakes, historic places, beaches, parties, etc.
Free WiFi.

Faciliteter
Husdyr tilladt
Gratis parkering på stedet
Køkken
Trådløst Internet
Egnet til begivenheder
Rygning tilladt
Overnatningsarrangementer
Soveværelse 1
1 dobbeltseng
Fællesrum
1 sovesofa, 1 sofa
Husregler
Indtjekning fra 08:00 til 22:00
Udtjekning inden 12:00
Aflysninger

55 omtaler

Nøjagtighed
Kommunikation
Renhed
Beliggenhed
Tjek ind
Værdi
Mia Brugerprofil
august 2017
FAMILIEREJSE
Giorgio przyjechał po mnie i moją córkę na dworzec o umówionej godzinie. W domu zapoznał nas ze swoimi przyjaciółmi z Argentyny. Oprowadził po całym domu, pomógł zanieść walizki do pokoju. W domu było posprzątane i czysto. Zostałam wraz z córką miło ugoszczone. Na następny dzień …

Kenneth Brugerprofil
december 2017
Giorgio is very hospitable and communicated timely. He greeted us at the train station. He is a really warm person to be with. We are in his debt when his brother took us to another train station after our train cancelled its service. The home is like as described. I'd guess it i…

Lucia Brugerprofil
december 2017
Nonostante avessimo fatto un errore nella prenotazione Giorgio si è dimostrato molto disponibile ed efficiente a sistemare tutto. Host consigliatissimo.

Elisa Brugerprofil
december 2017
Ho soggiornato da Giorgio per lavoro. Giorgio è un ragazzo molto socievole ed estroverso. È aperto mentalmente dato che ha viaggiato all'estero. La casa è antica, ma ristrutturata qua e là, in mezzo alla campagna, è però vicino alla stazione per i turisti che vengono con i me…

Danilo Brugerprofil
december 2017
Un appartamento grazioso e accogliente

Andrea Brugerprofil
november 2017
Un ragazzo eccezionalmente gentile. Mi sono sentito veramente a casa. Ero ad Orsago per trovare un amico che non poteva ospitarmi. Quando tornerò a trovarlo sicuramente tornerò da Giorgio!

Carlo Brugerprofil
november 2017
Wonderful . Casa con stile e ben curata , ha un tocco di classe mentre il carattere tradizionale, mi ha messo a mio agio. È anche fornito moderno . C’è parking e , vicino la strada statale così da poter procedere per il mio viaggio . Tutto ok e bello . Wi-Fi e musica disponibile,…

Med Giorgio som vært

Orsago, ItalienMedlem siden marts 2017
Giorgio Brugerprofil
55 omtaler
Giorgio is a SuperhostSuperhost are experienced, highly rated hosts who are commited to providing great stays for guests.
I have been travelling around the world by backpack and now I m still travelling in another way from my home receiving travellers, sharing all the best I can offer. I m an open-mind person. Good vibes
Sprog: English, Español, Italiano
Svarprocent: 100%
Svartid: inden for en time
Kommuniker altid via AirbnbFor at beskytte din betaling skal du aldrig overføre penge eller kommunikere uden for Airbnb's hjemmesiden eller app.

Nabolaget

Lignende opslag