terrazzola discesa al mare
Casetta romantica in riva al mare

Helt hjem/lejlighed

2 gæster

1 soveværelse

1 seng
Angiv antallet af voksne.
Voksne
1
Angiv antallet af børn.
Børn
Alder 2 - 12
0
Angiv antallet af babyer.
Babyer
Under 2
0
Højst 2 gæster. Spædbørn tæller ikke med i antallet af gæster.
Beløbet trækkes ikke endnu

Ho chiamato romantica la mia casetta perchè la immagino dedicata alla coppia o alla coppia con figlio che sceglie il mare, le lunghe nuotate, le albe, le notti stellate respirando l'aria che odora di salsedine come temi principali della vacanza.


Pladsen
Kapacitet 2
Badeværelser 1
Sengetype: Alm. seng
Soveværelser 1
Senge: 1
Indtjekning: Når som helst efter 14:00
Udtjekning: 10:00
Værelsestype: Helt hjem/lejlighed

Faciliteter

Priser
Ekstra gæster Gratis
Kommuniker altid via Airbnb
For at beskytte din betaling skal du aldrig overføre penge eller kommunikere uden for Airbnb's hjemmesiden eller app.
Læs mere

Husregler

Cancellations

Ledighed
4 nætter minimum ophold

2 omtaler

Berry Brugerprofil
juni 2017
The location is perfect, just in front of the sea and according to the information as described. You need to step down from the street level down to the sea level with just some steps but it is really worthwhile. The appartment is clean and cosy, you can sit down at the outside area in the shadow and enjoy the view and the beautiful blue and clean sea. It is als possible to step out of your house, about 20 meters over some rocks to reach sea level and swim quit privately. Paola is a great host together with her friend who owns the property, they are very nice people and very helpful. We can recommend this place to everyone who love the sea and a quiet beautiful place. Karin & Berry

Francesco Brugerprofil
juli 2016
Accoglienza ottima, posto molto bello e tranquillo, vicinissimo al mare (scogli, servono scarpe adatte). Paola ci aveva descritto molto accuratamente la struttura, non ci sono state sorprese. Potendo, torneremmo volentieri.

Denne vært har 64 omtaler af andre boliger.

Se andre omtaler
Tricase, ItalienMedlem siden maj 2014
Paola Brugerprofil

Sono Paola, mi occupo di gestione di casa di vacanza da 20 anni. Lavoro nell'area di Tricase.

Mi farà piacere ricevere conferma di questa opportunità
grazie fin da ora
paola

Sprog: English
Svarprocent: 100%
Svartid: inden for en time

Nabolaget

Lignende opslag