Nogle oplysninger er oversat automatisk. Vis på det oprindelige sprog

Ferieboliger i Mesas de Asta

Find og book unikke boliger på Airbnb

De bedst bedømte ferieboliger i Mesas de Asta

Gæster er enige: Disse ophold er højt bedømt med hensyn til beliggenhed, renhed med mere.

%{current} / %{total}1 / 1
Gæstefavorit
Lejlighed
4,95 ud af 5 i gennemsnitlig bedømmelse, 141 omtaler

Fyrre hus

Lejlighed, der ligger på første sal i en bygning fra det 19. århundrede, der er blevet fuldstændig renoveret, og hvor den romantiske facade er bevaret. Moderne og meget velholdt indretning. Den har plads til 4 personer, stue, køkken åbent til stuen og et badeværelse. Værelserne er meget rummelige og særligt lyse, da de er beliggende i hjørnet, og har 4 vinduer og balkoner i stuen, hvor der kommer meget lys ind hele året. Huset ligger i første sal uden elevator, med en behagelig trappe på omkring 20 trin.

Bedste gæstefavorit
Lejlighed
5 ud af 5 i gennemsnitlig bedømmelse, 36 omtaler

Green Horse- Lejlighed ved siden af Alcázar

Stilfuld lejlighed over for Alcázar, et sted, der udstråler historie og skønhed. Denne hyggelige bolig med ét soveværelse ligger 5 minutters gang fra Plaza del Arenal og er perfekt til at nyde byens ro og charme. Dens omhyggeligt udvalgte indretning kombinerer moderne elementer med traditionelle detaljer og afspejler dermed essensen af Jerez. De høje lofter giver en følelse af rummelighed, og den private terrasse er en sand luksus.<br><br>PS: Betalt parkering lige foran bygningen.

Gæstefavorit
Hytte
4,93 ud af 5 i gennemsnitlig bedømmelse, 171 omtaler

Rustikt hus lige ved sandet på stranden.

Rustikt hus lige ved sandet på stranden beliggende i forstæderne til Rota Norte, mellem El Puerto de Santa Maria og Chipiona. Du vil have havet kun et par sekunder væk og sandet ved dine fødder, og du vil høre lyden af bølgerne fra sengen. Costa de la Luz er kendt for sine fantastiske solnedgange. Hver dag har de et unikt og specielt lys. Det ligger i et roligt område, blot et par minutter væk i bil fra Rota Norte og Costa Ballena. Det er vigtigt at medbringe din egen bil.

Gæstefavorit
Lejlighed
4,94 ud af 5 i gennemsnitlig bedømmelse, 67 omtaler

Lys og behagelig

Hvis du leder efter en lys, behagelig lejlighed, der er fuldstændig renoveret, møbleret med omhu, hyggelig, med udsigt ud over hele lejligheden og smukke solnedgange. Med en stor parkeringsplads og busstoppested i umiddelbar nærhed, samt beliggende i nærheden af provinsens største indkøbscenter og med perfekt forbindelse til motorvejene, der fører os til lufthavnen, racerbanen, Sevilla og hele kysten med dens berømte strande ... dette er din lejlighed! Velkomstmorgenmad!

Superhost
Lejlighed
4,86 ud af 5 i gennemsnitlig bedømmelse, 205 omtaler

Twins' Home Chancillería Jerez centrum, Cádiz, wifi

Ideel indkvartering i centrum af Jerez de la Frontera, indvendig stueetage. Calle Porvera med Chancilleria. Særlige priser for ophold på 7 dage eller mere med 10 % rabat. Et soveværelse og en komfortabel sovesofa i stuen. Tekøkken og badeværelse. Udstyret med alle apparater og redskaber. Jerez, kendt for flamenco, vingårde, påske, messer og sin racerbane. God forbindelse til lufthavn og tog. Perfekt geografisk beliggenhed til at udforske provinsen Cádiz 🏡🍇

Bedste gæstefavorit
Loft
5 ud af 5 i gennemsnitlig bedømmelse, 237 omtaler

Sherry-loft. Mærk Jerez. Bodega s. XVIII Parkering

Lejlighed til voksne og børn over 10 år. Rygning er ikke tilladt. Parkering er inkluderet i bookingprisen. Loftet ligger i en restaureret Jerez-vingård fra det 18. århundrede. Det er et smukt indrettet og fuldt udstyret åbent rum. Den ligger på første sal med elevator og har en møbleret terrasse på 20 m2 under arkaderne på terrassen i stueetagen. Det er et meget roligt sted at koble af og nyde fred og stilhed i en historisk bygning.

Bedste gæstefavorit
Lejlighed
4,91 ud af 5 i gennemsnitlig bedømmelse, 44 omtaler

Penthouse La Casa Rosa

Vigtige oplysninger til gæster: Minimum ophold i weekenden er 2 dage og på datoer som Puente de Agosto, jul, Flamenco Festival i Jerez, påske, Grand Prix Motorcykling (GP) og Feria de Jerez, vil et minimum ophold være påkrævet. Med en strategisk beliggenhed og en varme, der får dig til at føle dig hjemme. På tredje sal uden elevator. Naturligt lys, der kommer ind overalt, da indgangen til boligen er via tagterrassen. Meget lyst!!!!

Bedste gæstefavorit
Lejlighed
4,97 ud af 5 i gennemsnitlig bedømmelse, 92 omtaler

Studiolejlighed i centrum af Jerez

Nyd en unik oplevelse i denne bolig i centrum af Jerez. Det er et studie, der ligger på anden sal i et gammelt hus uden elevator. Det har vinduer ud mod ydersiden, hvorfra man kan se Jerez-katedralen, med stenmure, der er bevaret fra den oprindelige bygning fra det 18. århundrede, og med en omhyggelig indretning. Den har et stort rum, hvor vi finder sengen, et studieområde og et spisebord, og den har også et fuldt udstyret køkken.

Bedste gæstefavorit
Lejlighed
4,93 ud af 5 i gennemsnitlig bedømmelse, 40 omtaler

Lejlighed med terrasse Jerez Norte Hipercor

Hyggelig lejlighed med terrasse, tæt på restauranter, pubber, Hipercor, 15 minutters gang fra messeområdet og 15 minutter i bil fra Jerez kredsløb. Nem parkering. 10 minutter i bil fra centrum. Seng på 150*200. Komfortabel lejlighed med terrasse, tæt på restauranter, pubber, Hipercor, 15 minutters gang fra messeområdet og 15 minutter i bil fra Jerez-racerbane. Nem parkering. 10 minutter i bil fra centrum. Sengestørrelse 150*200.

Bedste gæstefavorit
Lejlighed
4,98 ud af 5 i gennemsnitlig bedømmelse, 150 omtaler

Palacio Caballeros. Parkering/Wi-Fi

Lejlighed med moderne og funktionel indretning, fuldstændig renoveret. Bygningen er et palads fra det 19. århundrede, der ligger ved siden af Plaza del Arenal, i hjertet af byen. Du kan gå rundt i det monumentale og kommercielle område i Jerez og nyde dens barer, tabancos og restauranter uden brug af køretøj. Den ligger i en af bygningens gårdhaver, hvilket gør den til et roligt og stille sted.

Bedste gæstefavorit
Loft
4,95 ud af 5 i gennemsnitlig bedømmelse, 172 omtaler

Loftslejlighed Bodega San Blas med veranda og parkeringsplads

Loftslejlighed i en gammel bodega med stor gårdhave og kloster fra det 19. århundrede, nyrenoveret, beliggende kun 5 minutters gang fra centrum af Jerez de la Frontera. Den bevarer al den charme, som den oprindelige bodega havde, både i dens træbjælker og i dens stenmure. Den har også en veranda og privat parkering i selve vinkælderen. Registreret i Andalusiens turistregister VFT/CA/02651

Gæstefavorit
Lejlighed
4,91 ud af 5 i gennemsnitlig bedømmelse, 65 omtaler

I Jerez, studie foran Alcázar.

I det historiske centrum kan du nyde et uforglemmeligt ophold i hjertet af Jerez de la Frontera. Vores lyse atelier med alle de nødvendige faciliteter ligger et par skridt fra byens vigtigste turistattraktioner: vingårde, Alcázar, hovedtorve, restauranter osv. Hvis du kan lide at være tæt på havet, er vi 17 minutter fra stranden.

Populære faciliteter til ferieboliger i Mesas de Asta

  1. Airbnb
  2. Spanien
  3. Andalusien
  4. Mesas de Asta