Ferieboliger i Mesas de Asta
Find og book unikke boliger på Airbnb
De bedst bedømte ferieboliger i Mesas de Asta
Gæster er enige: Disse ophold er højt bedømt med hensyn til beliggenhed, renhed med mere.

Fyrre hus
Lejlighed, der ligger på første sal i en bygning fra det 19. århundrede, der er blevet fuldstændig renoveret, og hvor den romantiske facade er bevaret. Moderne og meget velholdt indretning. Den har plads til 4 personer, stue, køkken åbent til stuen og et badeværelse. Værelserne er meget rummelige og særligt lyse, da de er beliggende i hjørnet, og har 4 vinduer og balkoner i stuen, hvor der kommer meget lys ind hele året. Huset ligger i første sal uden elevator, med en behagelig trappe på omkring 20 trin.

Green Horse- Lejlighed ved siden af Alcázar
Stilfuld lejlighed over for Alcázar, et sted, der udstråler historie og skønhed. Denne hyggelige bolig med ét soveværelse ligger 5 minutters gang fra Plaza del Arenal og er perfekt til at nyde byens ro og charme. Dens omhyggeligt udvalgte indretning kombinerer moderne elementer med traditionelle detaljer og afspejler dermed essensen af Jerez. De høje lofter giver en følelse af rummelighed, og den private terrasse er en sand luksus.<br><br>PS: Betalt parkering lige foran bygningen.

Rustikt hus lige ved sandet på stranden.
Rustikt hus lige ved sandet på stranden beliggende i forstæderne til Rota Norte, mellem El Puerto de Santa Maria og Chipiona. Du vil have havet kun et par sekunder væk og sandet ved dine fødder, og du vil høre lyden af bølgerne fra sengen. Costa de la Luz er kendt for sine fantastiske solnedgange. Hver dag har de et unikt og specielt lys. Det ligger i et roligt område, blot et par minutter væk i bil fra Rota Norte og Costa Ballena. Det er vigtigt at medbringe din egen bil.

Lys og behagelig
Hvis du leder efter en lys, behagelig lejlighed, der er fuldstændig renoveret, møbleret med omhu, hyggelig, med udsigt ud over hele lejligheden og smukke solnedgange. Med en stor parkeringsplads og busstoppested i umiddelbar nærhed, samt beliggende i nærheden af provinsens største indkøbscenter og med perfekt forbindelse til motorvejene, der fører os til lufthavnen, racerbanen, Sevilla og hele kysten med dens berømte strande ... dette er din lejlighed! Velkomstmorgenmad!

Twins' Home Chancillería Jerez centrum, Cádiz, wifi
Ideel indkvartering i centrum af Jerez de la Frontera, indvendig stueetage. Calle Porvera med Chancilleria. Særlige priser for ophold på 7 dage eller mere med 10 % rabat. Et soveværelse og en komfortabel sovesofa i stuen. Tekøkken og badeværelse. Udstyret med alle apparater og redskaber. Jerez, kendt for flamenco, vingårde, påske, messer og sin racerbane. God forbindelse til lufthavn og tog. Perfekt geografisk beliggenhed til at udforske provinsen Cádiz 🏡🍇

Sherry-loft. Mærk Jerez. Bodega s. XVIII Parkering
Lejlighed til voksne og børn over 10 år. Rygning er ikke tilladt. Parkering er inkluderet i bookingprisen. Loftet ligger i en restaureret Jerez-vingård fra det 18. århundrede. Det er et smukt indrettet og fuldt udstyret åbent rum. Den ligger på første sal med elevator og har en møbleret terrasse på 20 m2 under arkaderne på terrassen i stueetagen. Det er et meget roligt sted at koble af og nyde fred og stilhed i en historisk bygning.

Penthouse La Casa Rosa
Vigtige oplysninger til gæster: Minimum ophold i weekenden er 2 dage og på datoer som Puente de Agosto, jul, Flamenco Festival i Jerez, påske, Grand Prix Motorcykling (GP) og Feria de Jerez, vil et minimum ophold være påkrævet. Med en strategisk beliggenhed og en varme, der får dig til at føle dig hjemme. På tredje sal uden elevator. Naturligt lys, der kommer ind overalt, da indgangen til boligen er via tagterrassen. Meget lyst!!!!

Studiolejlighed i centrum af Jerez
Nyd en unik oplevelse i denne bolig i centrum af Jerez. Det er et studie, der ligger på anden sal i et gammelt hus uden elevator. Det har vinduer ud mod ydersiden, hvorfra man kan se Jerez-katedralen, med stenmure, der er bevaret fra den oprindelige bygning fra det 18. århundrede, og med en omhyggelig indretning. Den har et stort rum, hvor vi finder sengen, et studieområde og et spisebord, og den har også et fuldt udstyret køkken.

Lejlighed med terrasse Jerez Norte Hipercor
Hyggelig lejlighed med terrasse, tæt på restauranter, pubber, Hipercor, 15 minutters gang fra messeområdet og 15 minutter i bil fra Jerez kredsløb. Nem parkering. 10 minutter i bil fra centrum. Seng på 150*200. Komfortabel lejlighed med terrasse, tæt på restauranter, pubber, Hipercor, 15 minutters gang fra messeområdet og 15 minutter i bil fra Jerez-racerbane. Nem parkering. 10 minutter i bil fra centrum. Sengestørrelse 150*200.

Palacio Caballeros. Parkering/Wi-Fi
Lejlighed med moderne og funktionel indretning, fuldstændig renoveret. Bygningen er et palads fra det 19. århundrede, der ligger ved siden af Plaza del Arenal, i hjertet af byen. Du kan gå rundt i det monumentale og kommercielle område i Jerez og nyde dens barer, tabancos og restauranter uden brug af køretøj. Den ligger i en af bygningens gårdhaver, hvilket gør den til et roligt og stille sted.

Loftslejlighed Bodega San Blas med veranda og parkeringsplads
Loftslejlighed i en gammel bodega med stor gårdhave og kloster fra det 19. århundrede, nyrenoveret, beliggende kun 5 minutters gang fra centrum af Jerez de la Frontera. Den bevarer al den charme, som den oprindelige bodega havde, både i dens træbjælker og i dens stenmure. Den har også en veranda og privat parkering i selve vinkælderen. Registreret i Andalusiens turistregister VFT/CA/02651

I Jerez, studie foran Alcázar.
I det historiske centrum kan du nyde et uforglemmeligt ophold i hjertet af Jerez de la Frontera. Vores lyse atelier med alle de nødvendige faciliteter ligger et par skridt fra byens vigtigste turistattraktioner: vingårde, Alcázar, hovedtorve, restauranter osv. Hvis du kan lide at være tæt på havet, er vi 17 minutter fra stranden.
Populære faciliteter til ferieboliger i Mesas de Asta
Andre fantastiske ferieboliger i Mesas de Asta

Lightbooking Jerez Montecastillo

Lejlighed med privat terrasse

Lejlighed i centrum af Jerez. Garage inkluderet

Lejlighed i boligområdet Castillo del Espíritu Santo

IMPONERENDE LUKSURIØST LANDHUS

Allo Apartments Plateros 3. sal Loftslejlighed i centrum

#1 Casa Florinda Andaluza Stuelejlighed i det historiske centrum

uafhængigt værelse med badeværelse og køkken
Destinationer, du kan udforske
- Sevilles Katedral
- Flamenco Dance Museum
- Puente de Triana
- Magisk Ø
- Alcázar of Jerez de la Frontera
- Bodegas Tío Pepe
- Basilikaen de la Macarena
- Costa Ballena Strand
- Playa de El Palmar
- Los Alcornocales Naturpark
- University of Seville
- Iglesia Mayor Prioral
- Fibes Kongres- og Udstillingscenter
- nationalparken Doñana
- Playa de Camposoto
- Playa de Zahora
- Sevilla Santa Justa Jernbanestation
- Cala de Roche
- La Caleta
- Maria Luisa Parken
- Alcázar i Sevilla
- Real Sevilla Golf Club
- Guld tårn
- Puerto Sherry