Nogle oplysninger er oversat automatisk. Vis på det oprindelige sprog

Ferieboliger i Mesas de Asta

Find og book unikke boliger på Airbnb

De bedst bedømte ferieboliger i Mesas de Asta

Gæster er enige: Disse ophold er højt bedømt med hensyn til beliggenhed, renhed med mere.

%{current} / %{total}1 / 1
Bedste gæstefavorit
Lejlighed
4,95 ud af 5 i gennemsnitlig bedømmelse, 111 omtaler

Lejlighed 50 meter fra havet

Dejlig lejlighed i anden række fra stranden. Den er nyrenoveret, med alt hvad du behøver for at tilbringe et par dage med afslapning, og mærke havbrisen hver morgen. Den består af et stort soveværelse med dobbeltseng på 1,50 m, stue med dobbelt sovesofa på 1,35 m, et badeværelse med bruser og et separat køkken med opvaskemaskine og vaskemaskine. Der er WiFi Lejligheden er beliggende i stueetagen i et lille boligområde i en af de vigtigste gader med fritidsaktiviteter og restauranter i Rota.

Gæstefavorit
Hytte
4,93 ud af 5 i gennemsnitlig bedømmelse, 171 omtaler

Rustikt hus lige ved sandet på stranden.

Rustikt hus lige ved sandet på stranden beliggende i forstæderne til Rota Norte, mellem El Puerto de Santa Maria og Chipiona. Du vil have havet kun et par sekunder væk og sandet ved dine fødder, og du vil høre lyden af bølgerne fra sengen. Costa de la Luz er kendt for sine fantastiske solnedgange. Hver dag har de et unikt og specielt lys. Det ligger i et roligt område, blot et par minutter væk i bil fra Rota Norte og Costa Ballena. Det er vigtigt at medbringe din egen bil.

Bedste gæstefavorit
Lejlighed
4,98 ud af 5 i gennemsnitlig bedømmelse, 87 omtaler

Penthouse Teater + parkering, historisk centrum.

Penthouse med sjæl i hjertet af Jerez 🌞 Lyst, hyggeligt og med en andalusisk-orientalsk stil. Ideel til rejsende, der leder efter en autentisk oplevelse, ikke bare et sted at sove. Nyd et roligt soveværelse, naturlige materialer og en privat terrasse, der er perfekt til din morgenkaffe eller en drink ved solnedgang med udsigt over byens hustage. Et stenkast fra vingårde, flamenco-tabancos, pladser og hjørner fulde af historie. Her hviler du ikke bare ... du lever smukt!

Gæstefavorit
Lejlighed
4,88 ud af 5 i gennemsnitlig bedømmelse, 64 omtaler

Hus i hjertet af byen Lebrija.

Komplet lejlighed i den historiske bydel i Lebrija, omgivet af alle byens historiske monumenter. Udstyret med alt, hvad du behøver, så du kan føle dig hjemme. En fuldstændig renoveret lejlighed med en særlig og spektakulær charme. Beliggende på Calle Monjas, den mest karakteristiske og smukke gade i Lebrija. Nem parkering i området. Kun 30 minutter fra strandene i Sanlúcar og Chipiona. 20 minutter fra Jerez. 50 minutter fra Sevilla og Cadiz. Offentlig transport.

Bedste gæstefavorit
Lejlighed
4,87 ud af 5 i gennemsnitlig bedømmelse, 125 omtaler

Lejlighed med garage og elevator i centrum af Jerez

Meget rolig og lys lejlighed, til fire gæster, i byens historiske centrum og 15 minutter fra stranden, med garageplads. Anden sal med elevator. Med fuldt udstyret køkken: service, vandkedel, kapselkaffemaskine, brødrister, mikrobølgeovn, opvaskemaskine, kølesvaskemaskine, elektrisk vandvarmer. Soveværelse med to senge på 90 cm og tre indbyggede skabe. Stue med italiensk sovesofa på 1,40 m og spisebord til fire personer. Badeværelse med brusebad og bidet. Smukt!

Bedste gæstefavorit
Bolig
5 ud af 5 i gennemsnitlig bedømmelse, 83 omtaler

PALACIO JEREZ DE LA FRONTERA MED PRIVAT POOL

Casa-Palacio del XVIII på mere end 800 kvadratmeter, der er opført som "Bien de Interés Cultural" i Jerez de la Frontera på fodgængeren Plaza Rafael Rivero. Ejendommen er blevet omhyggeligt restaureret og bevaret de arkitektoniske detaljer i XVIII, buer, marmorsøjler, terrasse, terrasser og endda det oprindelige Sol-ur, der bevarer hovedfacaden. Udstyret med alle moderne bekvemmeligheder, bredbånds-wi-fi, smart-tv led, aircondition, elevator.

Bedste gæstefavorit
Bolig
5 ud af 5 i gennemsnitlig bedømmelse, 15 omtaler

Jerez Deluxe

Nyd et eksklusivt ophold i dette lyse, moderne fritliggende hus, der ligger i et roligt beboelsesområde i Jerez de la Frontera. Huset har en privat pool, multifunktionel kælder og alle bekvemmeligheder til en perfekt ferie som familie eller med venner. Du har direkte adgang til udgangen til Jerez Speed Circuit Derudover er du kun få minutter fra Jerez' historiske centrum, der er berømt for sine vingårde, flamenco og dens rige gastronomi.

Bedste gæstefavorit
Loft
5 ud af 5 i gennemsnitlig bedømmelse, 236 omtaler

Sherry-loft. Mærk Jerez. Bodega s. XVIII Parkering

Lejlighed til voksne og børn over 10 år. Rygning er ikke tilladt. Parkering er inkluderet i bookingprisen. Loftet ligger i en restaureret Jerez-vingård fra det 18. århundrede. Det er et smukt indrettet og fuldt udstyret åbent rum. Den ligger på første sal med elevator og har en møbleret terrasse på 20 m2 under arkaderne på terrassen i stueetagen. Det er et meget roligt sted at koble af og nyde fred og stilhed i en historisk bygning.

Gæstefavorit
Lejlighed
4,93 ud af 5 i gennemsnitlig bedømmelse, 134 omtaler

Ideel til fjernarbejde. Ingen støj om natten.

Lys og med 2 dobbeltsenge. Nyd enkelheden i denne rolige og centrale bolig. Med kvalitets-wi-fi til at arbejde, mens du nyder et par dages frakobling. Beliggende i den historiske bymidte nær tyrefægterarenaen og 10 minutters gang fra La Puntilla-stranden. Nem parkering og med supermarked og apotek i nærheden. Perfekt til at slappe af og sightseeing i Cádiz-bugten. 5 minutter fra restauranter og underholdningsområder

Bedste gæstefavorit
Lejlighed
4,91 ud af 5 i gennemsnitlig bedømmelse, 332 omtaler

Rummelig og lys lejlighed | Jardines Alcazar

Rummelig lejlighed med smukt naturligt lys. Højt til loftet. I det historiske centrum af Jerez. Direkte udsigt over Alcazar-haven, der ligger kun få meter væk. Mindre end 6 minutters gang fra de mest grundlæggende faciliteter, såsom supermarked, apotek eller hæveautomat, og kun få meter fra de bedste restauranter og vinbarer. Med underjordisk parkering inkluderet. Og en nem og hurtig adgang til strandene i Cadiz.

Bedste gæstefavorit
Lejlighed
4,98 ud af 5 i gennemsnitlig bedømmelse, 150 omtaler

Palacio Caballeros. Parkering/Wi-Fi

Lejlighed med moderne og funktionel indretning, fuldstændig renoveret. Bygningen er et palads fra det 19. århundrede, der ligger ved siden af Plaza del Arenal, i hjertet af byen. Du kan gå rundt i det monumentale og kommercielle område i Jerez og nyde dens barer, tabancos og restauranter uden brug af køretøj. Den ligger i en af bygningens gårdhaver, hvilket gør den til et roligt og stille sted.

Bedste gæstefavorit
Loft
4,95 ud af 5 i gennemsnitlig bedømmelse, 172 omtaler

Loftslejlighed Bodega San Blas med veranda og parkeringsplads

Loftslejlighed i en gammel bodega med stor gårdhave og kloster fra det 19. århundrede, nyrenoveret, beliggende kun 5 minutters gang fra centrum af Jerez de la Frontera. Den bevarer al den charme, som den oprindelige bodega havde, både i dens træbjælker og i dens stenmure. Den har også en veranda og privat parkering i selve vinkælderen. Registreret i Andalusiens turistregister VFT/CA/02651

Populære faciliteter til ferieboliger i Mesas de Asta

  1. Airbnb
  2. Spanien
  3. Andalusien
  4. Mesas de Asta